Książka na jesień – Joe Vitale „Hipnotyczny marketing”


Zapewne każdy z nas chciałby zgłębić tajemną wiedzę na temat umysłu, dzięki której możliwe byłoby błyskawiczne odczytywanie ludzkich myśli, intencji i głęboko zakorzenionych potrzeb. Umiejętność  ta uczyniłaby nasze życie niezwykle prostym zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Niestety większość z nas musi zadać sobie ogromny trud, by zrozumieć drugiego człowieka i dotrzeć  do najbardziej skrywanych pokładów jego świadomości.

Dla pocieszenia muszę wyjawić, iż jest na świecie człowiek, który niczym artysta potrafi rzeźbić w naszych umysłach przeróżne obrazy i wizje,  który potrafi sprawić, że pójdziemy wskazaną przez niego drogą.

Joe Vitale – mistrz odczytywania ludzkich potrzeb,  przyciągający uwagę nawet najbardziej opornego klienta,  autor bestsellera  „Hipnotyczny marketing”.

Czym wyróżnia się ta książka? Przede wszystkim niezwykle praktycznym podejściem prezentowania metod marketingowych, uwzględniającym zarówno dokonania psychologii  i socjologii, jak również przekonania własnej wartości , którą pragniemy dzielić się z innymi. Vitale w prosty i zrozumiały sposób pokazuje, jak zyskać sukces posługując się skuteczną perswazją oraz  jak wykorzystywać  techniki wywierania wpływu, aby zdobyć klientów.

Pokazuje również niezwykła moc copywritingu w biznesie oraz podpowiada, jak skutecznie posługiwać się słowem przygotowując treści na stronę WWW, tekst reklam, e-mali i listów.

Z czystym sumieniem polecam tę książkę każdemu, kto pragnie spojrzeć na marketing z innej perspektywy, a przede wszystkim temu, kto poszukuje skutecznego sposobu na to, aby zyskać  lojalność i zaufanie nawet najbardziej sceptycznego klienta.

Bookmark the permalink.

Comments are closed